Výhody umělých kytic

Oproti živým květinám mají umělé květiny řadu nesporných výhod. Jsou takřka bezúdržbové, stačí je pouze jednou za čas opatrně otřít od prachu. Lze je jednoduše upravovat a tvarovat, neobsahují pylové alergeny a nepotřebují žádnou zvláštní péči, ať už zálivku, hnojení či přesazování. Vzhledem k své dlouhé životnosti se vyplatí i jejich počáteční, pro někoho vyšší, investice. Oproti živým květinám ušetříte také na zálivce, nákupu květináčů, hlíny, postřiků a jiných potřebných věcí k pěstování. Největší výhodou je možnost kombinovat krásné druhy květin, které by se díky sezónnosti nepodařilo v reálném světě zkombinovat ve stejný čas a po celý rok. V neposlední řadě je možnost umístění umělých květin do míst, které živým rostlinám nevyhovují.

Co pugét, to originál

Všchny naše pugéty a kytice jsou jedinečné. Kytice nesestavujeme vždy stejně. I když se může zdát, že jsou některé stejné, není tomu tak. Vycházíme vždy z daného typu pugétu a aktuální dostupnosti jednotlivých druhů květin. Máte-li zájem o více stejných pugétů, neváhejte nás kontaktovat. Sestavíme vám jejich kolekci, která se bude krásně doplňovat, ani tak nebude mít žádný pugét svého totožného dvojníka. 

Jsme výrobci umělých pugétů

Od našeho dodavetele vybíráme osobně jen ty nejlepší květiny, které nabízí. Každá květina projde našima rukama. Naše pugéty ručně sestavujeme z jednotlivých květin tak, aby vše krásně ladilo. Kytice lze využívat k dekoraci místností po celý rok. 

Tvoříme i na zakázku

Máte-li speciální požadavky na pugét či jinou dekoraci, neváhejte se nám ozvat. S každým zájemcem požadavky prodiskutujeme a najdeme řešení. Poptávkový formulář naleznete ZDE.

Originální kytice za rozumné ceny

Kytice na našem eshopu nepřeprodáváme od jiných "vazačů" květin. Každá z našich kytic projde našima rukama a je sestavena z jednotlivých květin, což nám umožňuje nabízet produkty za rozumné ceny. Inspiraci čerpáme z rozkvetlé přírody a aktuálních trendů ve světě.

Doprava zdarma od 3000 Kč

Nakoupíte-li za více než 3000 kč, dostanete od nás dopravu zdarma.